PLYŠOVÁ HRAČKA MUCHLINKA

hračky pro miminka

O HRAČCE

Chobotnička MUCHLINKA může být první hračkou Vašeho dítěte. Stane se tak věrnou kamarádkou a parťačkou Vašeho miminka, která jej uklidní, dodá pocit bezpečí a bude jej provázet celým jeho dětstvím. Chobotnička MUCHLINKA je česká hračka s certifikátem nezávadnosti, vhodná pro novorozence i větší děti. Vyrobená je z hebkého, zdravotně nezávadného postřiženého froté,které se používá pro výrobu kojeneckého prádla, Vycpávkou je pružné duté polyesterové vlákno. Lze ji prát na 30 °C a vhodná je i pro alergiky. Miminko si často zvykne navázat vztah k jedné hračce. Tomu my dospělí nemusíme rozumět, ale měli bychom to akceptovat. Pokud si chobotničku MUCHLINKU necháte pár nocí u sebe, nasaje tak Vaši přirozenou vůni, která pak Vaše miminko uklidní a dodá pocit bezpečí. V případě, že by Vaše dítě svoji MUCHLINKU ztratilo, kdykoliv si můžete objednat novou. Jsme tu pro Vaše děti.

NOE

O spolupráci při výrobě MUCHLINKY hračky jsme požádali českou firmu Noe s.r.o. Rodinná firma Noe oslavila již 25 let výroby textilních hraček, kostýmů, dekorací, kapsářů, maskotů a dalších specialitek. Z jejich dílny pocházejí didaktické hračky, které dobývají celou Evropu, i postavičky známé z televize, od Františka a Fanynky z Kouzelné školky po medvídka Kukyho či Lichožrouta Hihlíka. V roce 1995 na veletrhu hraček v Praze objevila Dagmar Patrasová společnost Noe a vybrala si ji pro výrobu její žížaly Jůlie, později i kosa Oskara, Kláry a kuřátek Pipi a Pepy. Více o firmě Noe s.r.o. na leznete na https://www.noe.cz/.

                  Hračka MUCHLINKA je bezpečná,  její certifikaci naleznete ZDE.


Na co se můžete těšit?

Jak dlouho hračce trvá cesta?

Jakmile odešlete a uhradíte objednávku, ihned balíme a odesíláme Muchlinku na adresu uvedenou ve formuláři. Česká pošta obvykle doručí balíček (posíláme v obálce jako doporučený dopis) do druhého dne od podání zásilky.

Mějte prosím na paměti, že připsání peněz na náš účet v případě bankovního převodu trvá až 1-2 pracovní dny.

Co o Muchlince řekli rodiče?

Muchlinka je prostě úžasná, můj syn si od prvního okamžiku zamiloval. Hračka, která má takové krásné poselství, by měla být součástí pokojíčku každého malého dítěte. Je krásná a učí nás všechny být lepšími.

Anna Lukšová, mentorka a koučka pro ženywww.neodolatelnazena.cz