Pomáháme dětem vidět svět srdcem

Muchlinka

DĚTSKÁ HRAČKA S PŘÍBĚHEM

Chobotničí holčička Muchlinka z Bublinkova a její příběhy

Vítejte ve světě Muchlinky - parťačky a kamarádky, která usnadňuje rodičům výchovně vzdělávací proces a děti skvěle baví. Děti jsou s ní v naprostém bezpečí. Vede je k životu, který vyznává tradiční - zdravé životní hodnoty pro úspěšný a sebevědomý život, podporuje budování vztahů, vede děti k touze poznávat a vědět. POMÁHÁ JIM ZDRAVĚ MENTÁLNĚ RŮST.

Děti tak mají svého kamaráda – Muchlinku,  která mluví řečí jejich dětského kmene a vede je příběhovou formou do výchovně vzdělávacích témat.

Každý příběh je označen jednou ze 6 barev podle tématických sekcí, z nichž každá představuje strategii pro překonávání problémů v životě a pro šťastný a úspěšný život každého jedince. Inspirací nám byl nejen život sám, ale také např. staroindické dílo Pančatantra, které je považováno za poklad v předávání životní moudrosti.

Děti se tak učí z příběhů přesně to, co by měly pro úspěšný a zdravě sebevědomý život umět. Naučí se lépe reagovat na běžné situace, chtějí budovat vztahy, rozvíjí svoji pravou hemisféru - kreativitu a intuici a v neposlední řadě touží poznávat a vědět. Proč? Protože mají rády svět Muchlinky a jejích kamarádů a tento svět je v naprostém pořádku.

MUCHLINKA PROPOJUJE A OBOHACUJE SVĚT DĚTÍ A RODIČŮ

Muchlinka si klade za cíl vychovat pro společnost dobré lidi. Říkáme, že Muchlinka vyprovází děti na vlak do dospělosti a  dává jim s sebou do baťůžku co nejvíce věcí, které jim umožní žít správný život. Život ve společnosti i uvnitř v  sobě.


Vítejte ve společenství zdravého a bezpečného světa dětí

Muchlinka z Bublinkova

Kniha plná příběhů a nádherných ilustrací. Malá chobotnička Muchlinka vás hned po přečtení chytne za srdíčko, pobaví každou holčičku i kluka, rozehraje vaši fantazii a inspiruje k jedinečným chvilkám při společném povídání u vás doma. Konzumace těchto bublinkových příběhů je doporučena pro všechny děti i dospělé na celičkém světě.

Něco málo o mně

Ahoj holčičko, ahoj kluku, milí rodiče, jsem malá chobotnička Muchlinka a žiju v hlubinách oceánu v nádherném místě plném barevných korálů a sasanek zvaném Bublinkov. Žiju s dědečkem, krakenem Evženem, a se spoustou báječných kamarádů jako jsou mořští koníci Léňa s Véňou, želva Tinka a... a... bude nejlepší, když si naše příběhy přečtete v knize pohádek ".........................."

 

Muchlinka je chobotnička,

moc ráda se směje.

Její očka jsou magická,

pohledem nás hřeje.

 

V Bublinkově dovádí si,

objevuje svět.

Když si s něčím neví rady,

netrápí se hned.

 

Chyby dělá jako všichni,

to je normální.

Když pak přijde na tu příští,

krčí rameny.

 

Nebojí se nikdy svěřit,

když má trápení.

Rodině přec může věřit,

stojí vždy při ní.

 

Staň se jejím kamarádem,

najdi sílu svou.

Rozzař srdce diamantem,

spolu s Muchlinkou.

 

Poselství Muchlinky z Bublinkova dětem

Děti, utvořte si budoucnost podle svých představ a učiňte ji něčím pohádkově krásným. Já budu s vámi a budu vám pomáhat.

Poselství Muchlinky z Bublinkova rodičům

Rodičové, dejte svým dětem Muchlinku a budete vědět, že jsou v bezpečí a v dobrých rukou.

MUCHLINČINY RADY DĚTEM

Milá holčičko, milý kluku, dovolte mi, abych vám předala z každého mého chapadélka cennou moudrou radu, která vám v životě pomůže být šťastnějším člověkem:

  • Měj se rádo. Každý den si to s úsměvem připomínej. Ty jsi pro sebe ten nejdůležitější člověk na světě, proto se o sebe hezky starej.logo

  • Važ si svých kamarádů. Přej druhým úspěch a oceň, když se tomu druhému něco povede. Budeš se samo cítit báječně a utuží to přátelství.logo

  • Je v pořádku říkat ANO i NE. Buď si vždy vědomé toho, co chceš a co nechceš, a neboj se to říkat nahlas. Pověz to v klidu a pověz také důvod, proč si to přeješ tak nebo jinak.Dárek pro dítě

  • Důvěřuj své intuici. To jsou nápady, které nás v životě vedou tím správným směrem. Intuice je něco jako poklad v každém z nás. Nejde si na něj sáhnout ani jej vidět očima. Můžeme jej ale cítit. Samo poznáš, kdy se ti snaží něco říct.Dárek pro dítě

  • Chyby jsou od toho, abychom se z nich poučili. Takže nesmutni a naopak se raduj, protože příště to zvládneš lépe.Dárek pro dítě

  • Všechno je možné. Proto sni, plánuj, věř a konej. A nezapomeň na to, co říká staré pořekadlo: Líná pusa - to je holé neštěstí. Když něco nevíš, ptej se. To je ta správná cesta k cíli.Dárek pro dítě

 

Já budu s Tebou a budu Ti pomáhat.

Tvoje Muchlinka


 

důstojnost, velkorysost, sebejistota a vznešenost...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

PetraFinanční poradce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

HonzaInformatik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec pellentesque velit a dolor fermentum, eget viverra risus finibus. Nam libero quam, imperdiet at magna vel, tincidunt elementum blandit quam tincidunt sem.

JanaÚčetní

Kontakt

Telefon

+420 774 187 994

E-mail

info@muchlinka.cz

Facebook

www.facebook.com

Instagram

Youtube

Muchlinka v médiích

Aktuality

Spolupracujeme

xxxx

yyy